motoger

Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

części szrot samochodowy
auto części zamienne
gielda czesci
auto części warszawa
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części poznań
auto części słomczyn
części moto2
części używane poznań
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
moto2
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza Cena

Używane części do Seat Ibiza znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Seat Ibiza I FL jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL 2.4 1992 sedan. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL 2.4 1992 sedan. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1993. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to sedan i ten samochód produkuje Seat. Ten model Ibiza wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Seat Ibiza wersja I FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Seat Ibiza. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Widziałem wczoraj w gazecie że Seat Ibiza w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Seat Ibiza. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Ibiza. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Gdzie szukać czujnik przepływomierza powietrza najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Seat Ibiza. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Seat Ibiza. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu czujnik przepływomierza powietrza w Seat Ibiza. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Seat Ibiza. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Seat Ibiza I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl